FinansowyMarket.com.pl

Wszystko o finansach


Naprawa historii kredytowej w kilku krokach

Poniższe kroki pomogą każdemu wykaraskać się z błędów przeszłości – pod względem finansowym. Te kroki pomogą odbudować Twoją historię kredytową i tym samym uzyskać ocenę kredytową niezbędną do zakwalifikowania się do kart kredytowych, pożyczek i / lub kredytów hipotecznych (w zależności od dochodu lub innych kwalifikacji). Jeśli masz problemy kredytowe w raporcie kredytowym, możesz od razu zabrać się także stworzenie za nowego kredytu. Twoje wyniki pomocą Ci określić zdolność do zakwalifikowania się do tego czy dostaniesz kredyt gotówkowy na zakup nowego samochodu, wakacje, czy studia. Skutki kredytowe mogą mieć miejsce niemal w każdym aspekcie naszego życia. Wielu pracodawców wymaga teraz od swoich pracowników zdolności kredytowej i chcą wiedzieć na temat błędów przeszłości takich jak problemy kredytowe w stylu: bankructwa.

Oto kroki, które pomogą Ci odbudować twój kredyt:

Krok pierwszy - Zamów bezpłatną kopię raportu kredytowego z głównych agencji kredytowych. Raporty można zamówić on-line z wymienionych agencji kredytowych. Masz prawo do jednego bezpłatnego rocznego raportu kredytowego z każdej agencji kredytowej.

Krok drugi - Dokładnie przejrzyj raporty czy nie pojawiły się tam jakiekolwiek błędy lub rozbieżności. Możesz zwrócić się do biura informacji kredytowej aby zdążyli poprawić błędy. Można kwestionować sprawę nieprawidłowych rozliczeń. Możesz nawet w ten sposób udowodnić, że nie jesteś winien zadłużenia, wtedy temat ten powinien zostać usunięty z raportu.

Krok trzeci – sprawdź wszystkie konta i kredyty gotówkowe. Jeśli masz przeterminowane rachunki musisz skupić się na ich rozliczeniu w pierwszej kolejności. Zazwyczaj można uporać się szybko z tematem zaległych kredytów studenckich aktualne negocjując układ płatności z wierzycielem. Następnie po upływie 6 miesięcy od płatności spłaconej na czas wierzyciel może zgłosić, że wszystko gra.

Krok czwarty - Przebudowa kredytu. Bezpieczne karty kredytowe są oferowane z ramienia dużych banków internetowych, lokalnych banków i / lub unii kredytowych. Ten typ karty kredytowej, będzie raportować aktywność płatności do biura kredytowego, tak jak standardowe karty kredytowe. Bezpieczna Karta kredytowa jest to świetny sposób na uzyskanie nowego kredytu. Ostatnią rzeczą, którą chcesz zrobić, to wybierać się do wielu instytucjach kredytowych i mnożyć pytania (co obniży ocenę kredytową).

Krok piąty - Po odbudowie kredytu, czas będzie twoim najlepszym przyjacielem. Po 6 miesiącach płatności na czas za pomocą bezpiecznej karty, należy zwrócić się do pożyczkodawcy, aby uaktualnić kartę kredytową na temat standardowej karty. Pamiętaj, aby zachować swoje salda karty poniżej 30% dostępnego limitu, aby zmaksymalizować swoje wyniki na kredyty gotówkowe.

Krok szósty - Ogranicz zapytania. Przy zakupie nowej karty kredytowej, raty lub starając się o kredyt gotówkowy na auto - sprawdź pierwsze wymagania. Jeśli nie kwalifikujesz się do kredytu, idź do innej instytucji kredytowej. Ostatnią rzeczą, którą chcesz zrobić, to stracić punkty za nadmierne aplikacje przez kredyty gotówkowe.